Terug

Deze maand verwelkomen wij een oude bekende bij DLPA: Natascha De Roeck.

Natascha was reeds werkzaam bij DLPA, waarna zij bijkomende ervaring heeft opgedaan bij één van de grootste consultancybedrijven van België. Natascha kon de advocatuur evenwel niet volledig loslaten en vervoegt ons team opnieuw met veel enthousiasme. De focus van Natascha ligt op het privaat bouwrecht en aanneming, overheidsopdrachten en commercieel recht.

Welkom (terug) Natascha!

DELEN:

Recent nieuws

63 Emma SQUARE

#testimonialthursday Emma Van Loo

01/12/2022 - In onze reeks #testimonialthursday laten wij telkens iemand van ons team aan het woord. Vandaag is het de beurt aan Emma Van Loo! Bekijk hier Emma's g...

Lees meer
Verslag infosessie 24 11 website

Infosessie 24 november

25/11/2022 -

Gisteren organiseerden wij op ons kantoor een infosessie over wijzigingen aan het contractenrecht vanaf 1 januari 2023. Eva Roels, Emily Van Damme, Natascha De Roeck en Jolien Millecamps zorgden voor een boeiende uiteenzetting, waarna er kon worden nagepraat met een hapje en een drankje. Het was een geslaagde avond!

Deze website maakt gebruik van cookies.

Wijzig je hier je cookie voorkeur.

PrivacyverklaringDeze site maakt gebruikt van cookies zoals beschreven staat in onze privacyverklaring. Hier kan je de cookies wijzigen of alle cookies aanvaarden door op OK te klikken