Terug

Deze maand verwelkomen wij een oude bekende bij DLPA: Natascha De Roeck.

Natascha was reeds werkzaam bij DLPA, waarna zij bijkomende ervaring heeft opgedaan bij één van de grootste consultancybedrijven van België. Natascha kon de advocatuur evenwel niet volledig loslaten en vervoegt ons team opnieuw met veel enthousiasme. De focus van Natascha ligt op het privaat bouwrecht en aanneming, overheidsopdrachten en commercieel recht.

Welkom (terug) Natascha!

DELEN:

Recent nieuws

81 Astrid SQUARE

Nieuwe collega

22/11/2023 - Wij verwelkomen Astrid Maertens als nieuwste collega. Astrid is advocaat sinds 2021 en versterkt het DLPA-team in de materies bouw- en aannemingsrecht, huur en pacht, mede-eigendom en appartementsrecht. Welkom Astrid!

77 Manon SQUARE

Nieuwe collega

08/11/2023 - DLPA heeft er met Manon Gosseye sinds kort nog een nieuwe collega bij. Manon is actief als advocaat in het sociaal recht sinds 2020. Zij behandelt dossiers in zowel het individueel als het collectief arbeidsrecht en is perfect tweetalig en dus zeker een aanwinst voor ons team. Welkom Manon!