Ons team

Filter:
84 DLPA Volckaert SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Francis Volckaert

advocaat - vennoot francis.volckaert@dlpa.be
62 Emily SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Emily Van Damme

advocaat - vennoot emily.vandamme@dlpa.be
82 DLPA Volckaert SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Robert Volckaert

ere-advocaat
13 Arnoud Declerck SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Arnoud Declerck

advocaat - oprichter arnoud.declerck@dlpa.be
70 Lisa Square
Group 3 Created with Sketch.

Lisa De Decker

advocaat - counsel lisa.dedecker@dlpa.be
48 Isabelle SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Isabelle Geselle

advocaat - senior medewerker isabelle.geselle@dlpa.be
69 Natascha Square
Group 3 Created with Sketch.

Natascha De Roeck

advocaat - senior medewerker natascha.deroeck@dlpa.be
53 Anael SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Anaël Vander Eecken

advocaat - senior medewerker anael.vandereecken@dlpa.be
85 DLPA Volckaert SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Ann-Sophie De Buck

advocaat - senior medewerker annsophie.debuck@dlpa.be
02 Katrien Samaillie SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Katrien Samaillie

administratief medewerkster katrien.samaillie@dlpa.be
59 Daisy SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Daisy Capon

administratief medewerkster daisy.capon@dlpa.be
54 Corry SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Corry Craeye

administratief medewerkster corry.craeye@dlpa.be
72 Ilse SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Ilse Demeulemeester

administratief medewerkster ilse.demeulemeester@dlpa.be
83 DLPA Volckaert SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Lara Delacauw

administratief medewerkster lara.delacauw@dlpa.be
66 Marieke SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Marieke Sintobin

administratief medewerkster marieke.sintobin@dlpa.be

Bent u niet zeker bij wie u terecht moet, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

Contacteer ons