Ons team

45 Severine Vermeire SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Séverine Vermeire

advocaat - vennoot severine.vermeire@dlpa.be
62 Emily SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Emily Van Damme

advocaat - vennoot emily.vandamme@dlpa.be
60 Chris SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Chris Declerck

advocaat - oprichter chris.declerck@dlpa.be
09 Bernard Leterme SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Bernard Leterme

advocaat - oprichter bernard.leterme@dlpa.be
13 Arnoud Declerck SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Arnoud Declerck

advocaat - oprichter arnoud.declerck@dlpa.be
38_Stefaan_Voet_SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Stefaan Voet

advocaat - senior medewerker stefaan.voet@dlpa.be
52 Lisa SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Lisa De Decker

advocaat - senior medewerker lisa.dedecker@dlpa.be
56 Aurora SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Aurora Hoet

advocaat - senior medewerker aurora.hoet@dlpa.be
48 Isabelle SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Isabelle Geselle

advocaat - senior medewerker isabelle.geselle@dlpa.be
02 Katrien Samaillie SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Katrien Samaillie

administratief medewerkster katrien.samaillie@dlpa.be
59 Daisy SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Daisy Capon

administratief medewerkster daisy.capon@dlpa.be
54 Corry SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Corry Craeye

administratief medewerkster corry.craeye@dlpa.be
18 Ilse Demeulemeester SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Ilse Demeulemeester

administratief medewerkster ilse.demeulemeester@dlpa.be
39 Marlies SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Marlies Deman

administratief medewerkster marlies.deman@dlpa.be

BENT U NIET ZEKER BIJ WIE U TERECHT MOET, AARZEL DAN NIET OM CONTACT MET ONS OP TE NEMEN.

Contacteer ons

Deze website maakt gebruik van cookies.

Wijzig je hier je cookie voorkeur.

Privacyverklaring



Deze site maakt gebruikt van cookies zoals beschreven staat in onze privacyverklaring. Hier kan je de cookies wijzigen of alle cookies aanvaarden door op OK te klikken