Terug

Ook in 2021 blijft ons kantoor verder groeien. Vanaf 4 januari 2021 maakt Jolien Millecamps deel uit van ons team. Jolien is sinds 2018 advocaat en versterkt vanaf nu DLPA binnen de domeinen van het bouw- en aannemingsrecht, overheidsopdrachtenrechten en commercieel recht. Welkom Jolien!

DELEN:

Recent nieuws

81 Astrid SQUARE

Nieuwe collega

22/11/2023 - Wij verwelkomen Astrid Maertens als nieuwste collega. Astrid is advocaat sinds 2021 en versterkt het DLPA-team in de materies bouw- en aannemingsrecht, huur en pacht, mede-eigendom en appartementsrecht. Welkom Astrid!

77 Manon SQUARE

Nieuwe collega

08/11/2023 - DLPA heeft er met Manon Gosseye sinds kort nog een nieuwe collega bij. Manon is actief als advocaat in het sociaal recht sinds 2020. Zij behandelt dossiers in zowel het individueel als het collectief arbeidsrecht en is perfect tweetalig en dus zeker een aanwinst voor ons team. Welkom Manon!