Ons team

19 Piet Lombaerts SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Piet Lombaerts

avocat - partenaire piet.lombaerts@dlpa.be
49 Trees SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Trees Vuylsteke

avocat - partenaire trees.vuylsteke@dlpa.be
58 Wouter SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Wouter Derveaux

avocat - partenaire wouter.derveaux@dlpa.be
61 Maude SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Maude Mertens

avocat - partenaire maude.mertens@dlpa.be
45 Severine Vermeire SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Séverine Vermeire

avocat - partenaire severine.vermeire@dlpa.be
62 Emily SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Emily Van Damme

avocat - partenaire emily.vandamme@dlpa.be
15 Klaas Vanneste SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Klaas Vanneste

avocat - partenaire klaas.vanneste@dlpa.be
17 Bram Delbecke SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Bram Delbecke

avocat - partenaire bram.delbecke@dlpa.be
52 Lisa SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Lisa De Decker

avocat - associé senior lisa.dedecker@dlpa.be
56 Aurora SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Aurora Hoet

avocat - associé senior aurora.hoet@dlpa.be
48 Isabelle SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Isabelle Geselle

avocat - associé senior isabelle.geselle@dlpa.be
02 Katrien Samaillie SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Katrien Samaillie

assistant administratif katrien.samaillie@dlpa.be
59 Daisy SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Daisy Capon

assistant administratif daisy.capon@dlpa.be
54 Corry SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Corry Craeye

assistant administratif corry.craeye@dlpa.be
18 Ilse Demeulemeester SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Ilse Demeulemeester

assistant administratif ilse.demeulemeester@dlpa.be
39 Marlies SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Marlies Deman

assistant juridique administratif marlies.deman@dlpa.be
66 Marieke SQUARE
Group 3 Created with Sketch.

Marieke Sintobin

assistant administratif marieke.sintobin@dlpa.be

Si vous n’êtes pas sûr à qui vous adresser, n’hésitez pas à nous contacter.

Contactez-nous

Deze website maakt gebruik van cookies.

Wijzig je hier je cookie voorkeur.

Déclaration de confidentialité



Deze site maakt gebruikt van cookies zoals beschreven staat in onze privacyverklaring. Hier kan je de cookies wijzigen of alle cookies aanvaarden door op OK te klikken